Sokak röportajımızın konusu olan ‘Zengin bir kociş mi yoksa fakir ama gururlu bir eş mi? Sorumuza aldığımız cevaplar oldukça şaşırtıcı.

Kadınlar hayal kurmayı severler, kimi kadınlar özgürce yaşamayı, kimi kadınlar zengin bir koca ile hayatını devam ettirmeyi, kimi kadınlar da fakir ama gururlu bir eşe sahip olmayı isterler.

Zevkler ve renkler tartışılmaz teorisinin tabularını kırıyor ve sizlere yönelttiğimiz sorumuza bizler de Hediye Video ekibi olarak cevap veriyoruz.

Sokak röportajımızı sevgiliye hediye video Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

NEDEN ZENGİN BİR KOCİŞ TERCİH ETMELİYİZ?

Zengin bir kociş deyince insanların aklına ilk gelen şey rahat bir yaşama sahip olmak geliyor. Zengin bir kocaya sahip olarak istediğiniz her şeyi elde edebilir ve dilediğiniz gibi bir yaşan sürebilirsiniz.

Günümüz ekonomisinde geçinmek bi’hayli zor, insanlar artık istedikleri şeyden önce temel ihtiyaçlarını gideriyorlar. EN kolay çözüm yolu da kadınlar için zengin bir kocaya sahip olmak oluyor.

Zengin bir kocanız olduğu zaman değerli mücevherleriniz, hayallerinizdeki eviniz dışında bir çok şeye sahip oluyorsunuz. Fakat kadınlarımızın geneli zrngin bir kocadan yeterli sevgi alamayacaklarının korkusunu yaşayarak fakir ama gururlu bir eş düşüncesine yöneliyor.

Zengin bir koca sayesinde hobi olarak işletmeci olabilirsiniz. İstediğiniz arabayı satın alabilir ve özgürlüğünüzü zengin kocişiniz sayesinde ilan edebilirsiniz.

Peki kadınlar neden zengin kocaya sahip olurlar ise verimli sevgi alamayacağını düşünüyor? Sebebi şu ki istediğiniz her şeye sahip olmanın yanında eşinizden uzaklaşıyor ve ilan ettiğiniz özgürlüğünüzü yaşıyorsunuz.

Bunun yanı sıra zengin kocalar varlık sahibi olabilmek için çok çalışmakta kimi zaman şehir dışı seyahatlerine çıkmaktadılar. Bu yoğunluk bu mesafe ilk olarak güven problemi yaratmaktadır.

NEDEN FAKİR AMA GURURLU BİR EŞ TERCİH ETMELİYİZ?

Fakir ama gururlu bir eş sahibi olmak isteyen kadınlar ilk olarak aşkın gücüne ve varlığına inancı yüksek olanlardır. Bunun dışında eşlerine her zaman destekçi olabilecek gerekirse çalışmayı tercih edecek kadınlardır.

Aşkın ve sevginin gücü sayesinde maddiyatın oluşturduğu zorlukları ortadan kaldırabileceklerine inanırlar. Aynı zamanda gururlu bir eş olması da kadınlar için vazgeçilmez etkenlerden bir tanesidir.

Ekonomik ne kadar zorlasa da ’Gururlu bir eşim var’ diyebilmenin bile yeterli olacağına inanırlar. Belki kendilerine ait bir işletmeleri olmayacak, mücevherler, konaklar, son model arabalar, sosyete çevreleri olmayacak ama zaten bunların olmayacağını bile bile küçük bir yuva huzurlu bir ev gururlu bir eş tercih etmektedirler.

Aşkın gücüne inana kadınların fakir ama gururlu bir eş tercih ettiğini net olarak belirtebiliriz. Maddi imkansızlıkların can sıkması ile zamanla oluşacak tartışmalar, yetmeyen maaşlar, faturalar ve daha bir çok etken aşkın oluşturduğu o büyük bağlılığı incelterek kopartma noktasına getiriyor.

Bu sefer fakir ama gururlu bir eş tercih edenlerin ‘keşke zengin bir kocam olsaydı’ düşüncesine girdiklerine şahit oluyoruz. Kısacası nasıl bir eş isterseniz isteyin ilişkinin temelini oluşturan 4 etkene sahip olduktan sonra aslında olumsuz bir çok şeyi görmezden gelirsiniz.

Sevgi, saygı, sadakat ve güven olduktan sonra sizi birbirinize sımsıkı bağlayacak bir tek aşk kalıyor. Diğer sokak röportajlarımızı da izlemek için Sevgiliye Hediye Video youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Zengin bir kociş mi yoksa fakir ama gururlu bir eş mi? sokak röportajını izlemek için BURAYA tıklamanız yeterli, AŞKLA KALIN.

WhatsApp Destek