SEVGİLİYE VİDEO NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIYOR?

Belirli bir teslim süremiz yok. Sevgiliye Video, dışarıda hazırlanan bir ürün olduğundan hazırlanma süresi tamamen HAVA ŞARTLARI ve ÇEKİM İZİNLERİNE bağlıdır. İstediğiniz süreye teslim edilip edilmeyeceğini 0531 934 95 08 ya da 0216 523 60 19 numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 12:00-19:00 saatleri arasında arayarak; 0538 221 73 75 ya da numaralı whatsApp destek hattından 7/24; siparis.hediyevideo@gmail.com , biraskfilmi@gmail.com , info@biraskfilmi.com adreslerinden de mail yoluyla öğrenebilirsiniz.

STANDART FİLMLER NE KADAR UZUNLUKTA OLUYOR?

Standart filmlerimiz ortalama 10-12 dakika uzunluğunda olmaktadır. Bu kesin bir uzunluk değildir ancak ortalama video uzunluklarıdır.

VİDEOLAR, MONTAJ HİLESİ İLE Mİ HAZIRLANIYOR YOKSA BİRE-BİR GERÇEK Mİ?

Hediye Video® ürünleri, bire-bir gerçek çekimlerden oluşmaktadır. Yani, sizin için gerçekten çıkıp, gerçek insanlarla eş zamanlı olarak çekim yapıyoruz. İnsanlar isimlerinizi telaffuz etmektedir.

STANDART FİLMLERDE HANGİ GÖRÜNTÜLER YER ALIYOR?

Bu, sipariş verdiğiniz tarihte alınan çekim izinleri ve mekanlara göre değişiyor. Örneğin; yaz sezonunda KAPADOKYA ÇEKİMLERİMİZ (Yerden 700 metre yükseklikte, balonun içinde) yapılabilirken, kış sezonunda SU ALTI PANKART AÇILIMI yapılabiliyor.Sipariş formu elimize ulaştıktan sonra çekim içerikleri tarafınıza yazılı olarak gönderilmektedir.

ÜCRET NE KADAR?

Standart platformlar için şimdilik ödeme tutarı 1999 TL’dir. Ek seçenekler ve bunların bedelleri hakkında bilgiyi 0531 934 95 08 ya da 0216 523 60 19 numaralı telefonlardan hafta içi her gün ve cumartesi günleri 12:00-19:00 saatleri arasında arayarak; 0538 221 73 75 numaralı whatsApp destek hattından 7/24; siparis.hediyevideo@gmail.com , biraskfilmi@gmail.com , info@biraskfilmi.com adreslerinden de mail yoluyla öğrenebilirsiniz.

ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

“Marka güvenilirliği nedeniyle KAPIDA ÖDEME sistemiyle çalışmıyoruz. 5 yıldır ürünümüz satışta ancak kapıda ödeme yöntemiyle hiç ürün göndermedik. Ödeme işleminizi;

**HAVALE ya da EFT yoluyla

**Tüm kredi kartlarına, 2-3-6 ya da 9 taksitle

**Herhangi bir Garanti Bankası ATM’sinden KARTSIZ olarak ve direkt GİRİŞ tuşuna basarak, makbuz karşılığı yapabilirsiniz.”
SEVGİLİYE VİDEO GÜVENİLİR Mİ?

Kesinlikle! Bu sektörde 5. Yılımız ve dünyada ilk defa böyle bir projeyi uygulayan marka SEVGİLİYE VİDEO’dur. Sevgiliye Video® markası tescilli bir markadır. Tescil belgelerine buradan ulaşabilirsiniz.

VİDEOLARA FOTOĞRAF VE VİDEO EKLEYEBİLİYOR MUYUZ?

Elbette… Sevgiliye Video®’nuza dilediğiniz kadar fotoğraf ya da video eki ekletebilirsiniz ve bu işlem hiçbir ek ücrete tabi değildir. Formunuz elimize ulaştıktan sonra, medya ek dosyalarınızı nereye ve nasıl göndereceğiniz konusundaki bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

KENDİMİZ, SEVGİLİYE VİDEO ÇEKİMLERİNE KATILABİLİYOR MUYUZ?

Elbette ancak bu işlem +100 TL EK HİZMET BEDELİNE tabi’dir. Bunun için öncelikle SİPARİŞ FORMUNU doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra biz tarafınıza ulaşıp, müsait olduğunuz gün ve saatlere göre ÇEKİM RANDEVUSU vereceğiz. Belirlenen gün ve saatte çekim bölgesinde olmanız gerekmektedir.

TESLİMAT NASIL YAPILIYOR?

Videolarımızı önce tarafınıza ONLINE ortamda gönderiyoruz. Tarafınıza online olarak gönderilen bu videolar orijinaldir ve DVD formatıyla arasında hiçbir kalite farkı bulunmamaktadır. Online teslimatı tercih etmemizin birkaç sebebi var aslında. Bunlar;

**Dvd’lerin çok çabuk hasar görmesi. En ufak kılcal çizikte bile okunmaz olan DVD’ler, siz değerli müşterilerimizin en güzel anlarını kabusa çevirebiliyor. Başka yedek bir üründe olmadığından, sıkıntılı bir durum söz konusu olabiliyor.
**Hızlı teslimat… Online gönderilen filmler, DVD’nin kargo süresi göz önüne alındığında oldukça hızlı gönderim süresine sahiptir.
**Düzeltme talepleri… Filminizde talep edebileceğiniz düzeltmeler için (örneğin, müzik değişmi, görüntü ekletme, çıkarma v.b. gibi…) yapılacak işlemler, online teslimatta aynı gün yapılabilirken, DVD GÖNDERİMİNDE, önce DVD’nin bize ulaşması, ardından tekrar kargo yoluyla gönderilmesi sürelerini de içermekte ve ortalama 5 gün kaybettirmektedir.

AĞLAMAZSA PARASI İADE Mİ?

Kesinlikle… Sevdiğinizin video izlediği anları kayda alıp, ağlamadığını bize kanıtlayın, ücretinizi iade edelim.

WhatsApp Destek