Merhabalar;

Bu yazımızda “Sevgiliye Video Ürünlerinin Sevdiğinize Sunulma Şekli Nasıl Olmalı? Nasıl daha iyi organizasyonlar yapabiliriz?” bu konular üzerinde duracağız.

Sevgiliye Video ürünlerinin teslim edilmesinden sonraki en önemli süreç izletim organizasyonu. Böylesine farklı, muhteşem bir kişiye özel hediyeyi namına yakışır bir şekilde sunmak Hediye Video’nun etkisini göstermesi açısından önemli.

sevgiliye video sunum

Biz buna “SÜPER SON” ya da “MUTLU SON” diyoruz. Sevgilinize video hediye etmenin ilişkinizde yeni bir boyut açması kaçınılmaz bir mutlu son olarak karşımızda duruyor. Peki, Hediye Video’nuzu teslim aldıktan sonra nasıl bir organizasyonla aşk filminizi izletmelisiniz?

Yazının hemen başında sevgiliye video müşterilerinin fazlaca düştükleri bir yanılgı hakkında bilgi vermek istiyoruz. Hemen hemen herkes hediye videolarını sinema salonunda izletmeyi planlıyor. Bu oldukça yanlış bir plan. Biz Hediye Video ekibi olarak kesinlikle sinema salonlarını tavsiye etmiyoruz. Başlıca sebepler şunlar;

1**Sinema salonunda film, video izletmek artık oldukça sıradan hale geldi. Bir kaç yıl önce etkili ve farklı bir yöntem iken artık sıkıcı ve sıradan bir şekil aldı. Çok farklı bir hediye türü olan sevgiliye video ürününün izletilme organizasyonu da o derece farklı olmalı. Sinemada aşkınıza özel bir film izletmek artık çok klişe!

2**Sinema salonlarının konforsuz olması. Bu cümleden kastedilen koltukların konforu değil organizasyon esnasında ve sonrasında, sıkışık bir alan, karanlık bir ambians olması. Organizasyondan sonra birbirinize sarılmak bile oldukça güç hale geliyor. Aynı zamanda bu karanlık ve kasvetli alanda sevdiğinizin duygularını, mimiklerini görememek de cabası.

3**Bir çok sinema salonu organizasyon için sizden tüm boş koltukların ücretini de ödemenizi istiyor. Bu da sadece boş koltuklar için bile çok fazla para ödemeniz anlamına geliyor. Boş koltukların ücretini istemeyen sinema salonlarında ise yalnızca sinema filmi izlemeye giden bir kitle de salonda hazır bulunuyor. Daha önceki tecrübelerimizden biliyoruz ki, o salona sadece film izlemeye giden insanlardan bir kısmı bu organizasyonunuzdan rahatsız olabiliyor.

İşte tüm bu sebepler düşünüldüğünde sinema salonunda yapılacak bir organizasyonun ne kadar anlamsız olacağını anlayabilirsiniz. Biz tüm bunların yerine şunları öneriyoruz:

Bulunduğunuz şehirde içerisinde dev ekran, yansıtma perdesi, lcd ya da led ekran bulunan bir cafe ya da restorant bulmanız oldukça mümkün. Aşk filminizi izletim organizasyonunuz için bu cafe ya da restorantın içinde bulunan ekranın tam karşısında yer alan masadan yerinizi ayırtırsanız, hem keyifli bir yemek yersiniz hem de romantik bir ortamda, yemeğin belli bir anında filminizi izletebilirsiniz. Bu tarz bir organizasyonun artıları ise şunlar olacaktır:

1** Her şeyden önce oldukça ekonomik bir yolla bu işi halletmiş olacaksınız. En fazla bir yemek parasına harika bir organizasyonla sevdiğinizi mutlu edeceksiniz.

2** Oldukça romantik bir ambians içinde keyifli bir yemek size eşlik edecek. Yemekten sonra sarılmak ve hatta özgürce dans edebilmek için bile oldukça fazla yeriniz var.

3** Cafe ya da restorantlarda böyle bir organizasyon düzenlemek, hediye filminizi izletmek için bir çok farklı varyasyonları ve farklı konsept fikirleri beraberinde getirecektir.

Önerilerimizle hareket eden ve organizasyon yapan bir çok müşterimiz filmin sonunda şunu yaşadılar; O mekanda bulunan hemen hemen herkes sizi ayakta alkışlayacak.

İzletim organizasyonu nasıl olmalı sorusunun tek bir cevabı olmadığını başta belirtelim. Birden fazla organizasyon çeşidi aşkınıza vereceğiniz bu film için uygun olabilir. İzletim organizasyonlarında çeşitliliğin bu kadar fazla olması aslında çok sayıda ilişki türü ve bunların farklı varyasyonlarının olması sebebiyledir.
Kişiye Özel Hediyelerde hangi organizasyonun size uygun olduğunu belirlemek için öncelikle gerçekçi düşünmek de fayda var:

**BÜTÇE: Sevgiliye filminizi izletme organizasyonunuz için ayırdığınız bütçe çok önemli. BU bütçe genel olarak izletim organizasyonunun farklılığı ile ilgili olsa da her yüksek bütçeli organizasyon en iyisi olacaktır diye bir kural yok. Bazen düşük bütçeyle yüksek bütçeli organizasyonlara göre daha fazla verim alabilirsiniz.

**MEKAN ve KALABALIKLAR: Sevgiliye Hediye Video ekibi olarak bizce organizasyonunuzda dikkat etmeniz gereken en önemli husus bu. Kişiye özel bir hediye olan Hediye Video ürünü, ne kadar doğal bir kalabalık içinde izlenirse çoşkusu o kadar fazla hissedilecektir. Burada DOĞAL KALABALIK ibaresinin önemine dikkat etmek gerekir. Bu ibareye özellikle DOĞAL KALABALIK dememizin sebebi sizi tanımayan, sizinle herhangi bir bağı bulunmayan insanların oluşturduğu kalabalık olmasıdır. Elbette bu grubun içinde sizi tanıyan, sizinle bir bağı olan insanların da olması yaşanan ya da yaşanacak olan coşkunun ateşleyici olması bakımından önemli.

**VİDEO TÜRÜ: Organizasyonunuzun şeklini hediye videonuzun modeli yani türü belirleyecektir. Örneğin, evlilik teklifi organizasyonu ile doğum günü organizasyonunun nitelik ve yapısı farklı olmalıdır. Evlenme Teklifinizi baş başa iken bile yapabilirken, doğum günü organizasyonunuzu sevdiklerinizle ve kalabalık gruplarla kutlamak, buna göre organizasyon planı yapmak daha etkili olacaktır.

Yukarıda sayılan maddeleri gerçekçi bir plan ve organizasyonla birleştirirseniz SÜPER SON yaşamanız kaçınılmaz.
AŞKLA KALIN

www.hediyevideo.com
Sevgiliye Özel Videolar

WhatsApp Destek