Standart baskı ürünleri ile karşılaştırıldığında Sevgiliye Video ürünleri, hediyelik ürün sektöründe etki alanı bakımından en üstte yer almaktadır.
Düşünün! Sizi tanımayan yüzlerce insan hiçbir karşılık almadan tamamen gönüllü olarak, sizin için kamera karşısına geçerler ve memnuniyetiniz için çaba gösterirler. Baskı makinasında dört dakikada hazırlanan hazır hediyelik ürünleri düşündüğünüzde aslında ne kadar etkileyici bir ürün aldığını anlayabilirsiniz Hediye Video’nun…
Sevgiliye Video ürünleri kişiye özel prodüksiyonel ürünlerdir. Kendi içinde ve hazırlanış aşamasında interaktif bir özelliğe sahiptir. Bu özellik, onu diğer hediyelik ürünlerden tamamen ayırır.
Sevgiliye Hediye Video ürünleri manevi değeri çok yüksek hediyelerdir. Standart baskı hediyelerine göre manevi değerini çok daha uzun yıllar saklar.
Baskı ürünlerinde birinci siparişinizden sonra vereceğiniz siparişler çok hızlı bir şekilde anlamını yitirirken, sevgiliye video ürünlerinde, sonraki siparişlerinizde anlamını korur. Çünkü çekime katılan insanlar, fon müzikleri, çekim yapılan çevreler, kullanılacak replik ve cümleler sürekli ve tamamen değişir. Örneğin; bir videoyu sevgiliye video olarak sevdiğinize, eşinize hediye ederken, başka bir videoyu tamamen farklı biçimde ANNE’YE VİDEO olarak annenize hediye edebilirsiniz. Dahası, bir videoyu SEVGİLİYE VİDEO olarak sevdiğinize ya da eşinize hediye ederken, başka bir zamanda yine aynı sevdiğinize veya eşinize SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ VİDEOSU olarak verebilirsiniz.
Evlenme Teklifinizi; Evlilik Teklifi Videosu ile yaparken, düğününüzde yüzlerce ziyaretçinin gözleri önünde DÜĞÜN VİDEOSU ile bu anlara şahitlik etmesini sağlayabilirsiniz.
Özetle, aynı kişiye farklı duygular için hediye edebileceğiniz bir türdür Hediye Video. Bir aşk filmi tadında harika bir video ile onu şaşırtmak için buraya tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz.

WhatsApp Destek