Dünya olarak uğraştığımız bir sorun var. Covid-19 !

2019 yılının sonlarında Çin’den ortaya çıkarak ülkemize kadar gelen bu virüs dünya ekonomisini adeta çökertmiş ve yaşam kalitemizi de bir o kadar engellemiş durumda.

Bu süreç içerisinde binlerce yıl dönümü, doğum günü, evlilik teklifi yarım kaldı.

Hayatımız boyunca bazen böyle engellerle karşılaşabiliyoruz fakat en azından bu engellerin bir çoğunun ne zaman son bulacağını biraz da olsa tahmin edebiliyorken; maalesef bu virüsün ne zaman biteceği hakkında bir bilgimiz bulunmuyor.

Yani anlayacağınız bütün dünya bu duruma çok ters pozisyonda yakalandı.

Bu küresel afet senaryosunun ne zaman biteceğini bilemediğimiz gibi; sonun mutlu mu yoksa trajik bir hale mi bürüneceği konusunda da müthiş bir komplolar kalabalığı var. Tedirginlik, yalnızlık, sıkılmışlık had safhada…

Sosyal medyayı dikkatli takip eden biri; insanların bir çoğunun şöyle bir psikoloji altına girdiğini hemen anlar:

“ Keşke şimdi dışarı çıkabilsem, arkadaşlarımla konuşabilsem, kahve içebilsem, gülebilsem, sohbet edebilsem, alışveriş yapabilsem, yürüyebilsem, koşabilsem… Hatta birilerine selam bile versem yeterli… ”

Bu psikoloji aslında bize bazı şeylerin değerini öğreten bir kritiğe de evrilmek üzere. Çoğu insan önceden sahip olduğu ancak değerini bilemediği bir çok şeyin aslında ne kadar değerli olduğunu anladı.

Hatta enfekte olanların hemen hemen tamamı nefes almanın bile en büyük zenginlik olduğunu kavradı maalesef.

Tam bu süreçte yine insanların bir çoğu evlerinde, doğum günü kutlamaları fotoğraflarına bakarken aslında onu seven ne kadar fazla insanın var olduğunu düşündü, bazıları ise kendisine yapılan o unutulmaz evlilik teklifi videolarını izlerken aslında ne kadar çok sevildiğini anladı. Birkaçı unutulan yıldönümü kutlamalarının aslında kapitalizmin bir oyunu değil; sevdiğine sevgisini ifade etmenin takvimlenmiş hali olduğu gerçeği ile yüz yüze kaldı.

bu zamanda artık online alışveriş yapma konusunda herkes 2 kez düşünmektedir. Kargoların ne şartlarda, ne şekilde hazırlandığını size gelene kadar kaç kişinin elinin değdiğini bilemiyoruz. Temas ile geçen her bakteri kısa sürede vücudumuzu sarabiliyor. Kargo gereği olmadan videonuzu teslim ederek hiç kimsenin hayatını riske atmıyoruz. El değmeden hazırlanan bu ürün kendinizi özel hissetmenizi de sağlıyor. Küçük büyük fark etmeden sevdiklerimizi mutlu etmek ya da özel günleri unutmadığımızı kanıtlamak için hemen hediyeye başvururuz.

Peki Bu Zor Karantina Günlerinde Neden “Hediye Video” En Mantıklı Hediyelik Ürünlerinden Biri?

En büyük etkeni cebinizi üzmemesidir. Fiyat konusunda canınızı sıkmaz ve sizlerin ekonomisini de etkilemez. Adınıza özel yapılacak olan video için sizlerden ödeme için yüksek meblağlar istenmemektedir. Bununla birlikte kredi kartına taksitlendirme yapılabilmesi en güzel etkenlerden birisidir. Dilediğin her model için standart platformlarda ödemeniz gereken tutar aynıdır.

Manevi yönden değeri çok yüksektir. Özel bir gün için alınabilen tüm hediyeler zamanla yaşlanmakta ve artık ilk günkü gibi canlı durmamaktadır. Kimilerimiz kullanmaya kıyamaz, hediyeler rafta tozlanır. Kimilerimiz kullanır ama hediyeler yaşlanır. Fakat hediye video öyle değil.. Hediye video yıllar sonra bile izleyebileceğiniz, anılarınızı tazeleyebileceğiniz bir hediyedir. Yırtılmaz, eskimez, tozlanmaz ve en önemlisi! kaybetseniz bile arşivde tutuyoruz.

Çekimlerimizde hiçbir şekilde fiziksel temas yoktur. Virüsün bulaşmadığı tek hediyedir. Birebir çekimler oluşmaktadır. Sizlerin mutluluğu için sokak çekimi yapılmaktadır. Fakat tüm önlemler en üst safhadadır. Hediyenizi tamamen hijyenik şekilde çekilir ve teslim edilir. Ürününüzü teslim alırken de sokakta çekim yapmış olan ekibimizden hiçkimse ile temas içerisinde olmazsınız.

Karantina günlüklerinde sevdikleriniz ile bir arada olmanın avantajını kullanın. Evde olmanız sevginizi dile getirmenize engel olmasın, sevgimizi, değerimizi belli etmek için dışarıda bulunmamıza gerek olmadığını bir kez daha hatırlatıyoruz. Dışarıda kutlama yapabileceğimiz yerler şu an aktif değil, bu sebep sizleri evde ne yapılabilir ki? sorusuna yöneltmektedir. Adınıza özel yapılacak video ile evde de çok güzel kutlama yapabilir ve unutulmaz anılarına bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Herkesin hayatında alışmış olduğu bir düzen mevcuttur. Bu tüm ilişkilerimizi de kapsamaktadır. Arkadaş ilişkilerimiz, aile ilişkilerimiz, özel ilişkilerimiz, iş ilişkilerimiz aslında biz hepsi için bir planlama ve düzenleme içerisindeyiz. Fakat bu düzenin farkında olmayız. Evlerimizde kendimizi izole ettiğimiz bu dönemlerde, yaptığımız tüm bu hayat planlamasına ara vermiş bulunmaktayız.

Zorunlu olarak bir süre sevdiklerimiz ile birbimizi idare etmemiz gereklidir. Uzun süren bu zaruri birliktelik kavgaların olmasına yol açabilir. Bu kavgaları önlemenin en iyi yöntemi sevgimizi hissettirmektedir. Tekrar kanıtlamak ve tekrar gün yüzüne çıkartmaktır. bu zaruri birlikteliklerde olabilecek kavgaları en aza indirerek süreci daha hızlı atlatabiliriz.

Karantina günlüklerimizde de bir program yapmadan evde sevdiklerimizin özel günlerini kutlayabilir ya da sadece sevgimizi hissettirmek için bile bir hediye verebiliriz. Hediye video yanınızda, hediye video bir telefon kadar yakınınızda, siz mutlu olun diye Hediye video var

Örnek tanıtım filmleri için BURAYA tıklayınız.

WhatsApp Destek