AF VE BARIŞMA HEDİYELERİNDE BAŞARI ORANIMIZ ÇOK YÜKSEK.
PEKİ NEDEN?

Kılıçsız balık, hatasız kul olmaz der atalarımız. İnsan olarak hepimizin hata yapması kaçınılmazdır. Ama problem; en çok sevdiğimizi bu hatalar sonucu istemeyerek de olsa kırmamızdır.

            Diyelim ki;  sevgilinize karşı çok büyük bir hatanız oldu ve sizinle bütün bağlarını koparıp gitti. Belki kısa bir süre içiniz acımıyor ama daha sonra yokluğu sizi çok üzmeye başlıyor. Geri dönmesini istiyorsunuz ama önce kendinizi affettirmeniz gerekir.

Asıl soru, kendinizi nasıl affettirebilirsiniz? Nasıl bir yol izlemelisiniz? Nasıl bir hediye vermeli ve bu hediyeyi nasıl sunmalısınız? Şimdi size vereceğimiz tavsiyelerle kendinizi sevgilinize affettirebilir ve ilişkinize kaldığınız yerden mutlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

            Öncelikle sevgilinize biraz zaman tanımalısınız. Eğer ciddi bir hata yaptıysanız ve bunun sonucu da ayrıldıysanız, bir sürü mesaj atıp aramalar yapmaktan kaçının. Çünkü bu davranışınız ters tepebilir. Mesela bir kaç gün aralıklarla nasıl olduğunu sorun. Tabiki sevgiliniz kızgınlıkla size karşı sert sözler söyleyecek ve olumsuz konuşacaktır. Ancak içeriğin ne olduğu önemli değildir. Cevap alıyorsanız doğru yoldasınız demektir. Eğer bu sorularınıza bir cevap alamıyorsanız kızgın demirin biraz daha soğumasını beklemeniz gerekebilir.

            Sevgilinizle barışma yolları konusunda vereceğimiz diğer tavsiyede sevgilinize sunabileceğiniz sürpriz bir hediyedir. Hiç beklemediği bir anda sizden gelen bir hediye barışma ihtimalinizi beş kat daha artıracaktır. Ancak bu noktada en önemli konu; hediyenin niteliğidir. Kaliteli aşklar için hediyenin maddi boyutu önemsenmesi gereken son şey olabilir. Hediyenin maddi boyutundan çok manevi boyutu ve sunum şekli çok daha önemlidir.

            Sevdiğinizle ayrılmış iseniz; kendinizi affetirecek, onun size dönüşünü sağlayacak hediye olarak başka ne verebilirsiniz ki? Bir kolye mi, bir çiçek mi? Ya da manevi değeri olmayan maddi başka herhangi bir hediye mi? Altın kolye, çiçek ya da başka maddi hediyelerin vereceği mesaj kısıtlı ilen, Size özel hazırlanan sevgiliye hediye video; AF VE BARIŞMA VİDEOSUNUN etkisi çok daha kalıcı ve etki çağı büyük olacaktır.

İnsanlar hem onu ne kadar çok sevdiğinizi söyler, hem barışmanız için telkinde bulunurlar hem de ve daha da önemlisi; ona sizinle her şeyin ne kadar güzel olacağını anlatırlar.

Karşı cinsler arasında yaşanan sorunlarda; sorunun doğru kişilerle paylaşılması o sorunun çözümü adına büyük bir adımdır. Unutmayın! İlişkinizde yaşadığınız kötü bir olaya karşı doğru üçüncü kişiler, en net mesajları vererek barışma sürecinizi hızlandırabilir.

Sizi tanımayan insanların bir videoda onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemesi, sizin onun için en doğru kişi olduğunuzu anlatması ve ona umut vererek her şeyin çoook güzel olacağını ifade etmesi, sizi tanıyan insanların müdahale etmesinden çok daha doğru ve etkili olacaktır.

Bunlardan başka, BARIŞMA HEDİYELERİ başlığı altında satılan hediyelerin hemen hemen hepsi barıştıktan sonraki sürece ait hediyeler iken HEDİYE VİDEO AF VE BARIŞMA VİDEOSU; barışmadan önceki o en zor süreci hedefler. Yani, bu aşamada lazım olan BARIŞMANIZI SAĞLAYACAK olan hediyelerdir.

            Şimdi hayal edin! Sevdiğiniz; yüzlerce insanın yer aldığı bu videoyu izlerken, arka fonda harikulade fon müzikleri çalıyor. Ve finalde, bütün o yabancı insanlardan sonra siz beliriyorsunuz. İçinizden geldiği gibi, mesajınızı finalde görüntü bir şekilde iletiyorsunuz… Arka fonda müzik devam ediyor… Sizce başka hangi hediye bu etkiyi bırakabilir?

            SONUÇ?

Ve bu hediye, sevgiliye özel hazırlatılmış hediye video ise kesinlikle sizi affedecektir. Af ve barışma modellerimiz % 95 barıştırma garantilidir.  Size hazırlayacağımız sevgiliye özel hediye video ürünümüzün içeriğinde çeşitli ülkelerden insanlara pişmanlığınızı ve affedilme istedğinizi dile getirtiyoruz. Yolda, sokakta, cadde de ve hatta vapurda ki yolcularla birlikte hem affedilmenizi istiyor hem de aşkınızı ilan ediyoruz.

            Bu sürpriz video sayesinde kendinizi affettirip belkide ufukta gözüken evlilik düşünceniz için de zemin hazırlamış olursunuz. Kim bilir  belki de evlilik teklifiniz için yine çok güzel bir video daha hazılar, evet demesine katkıda bulunabiliriz. Aşk dolu günler sizinle olsun. Geçmiş olsun. AŞKLA KALIN.

WhatsApp Destek