“… Sevgilinize evlilik teklifi etmek istiyorsunuz… Hediye video; size unutulmaz bir teklif sunmanızı sağlıyor. Aradan yıllar geçse de, sevgiliye video filminizle, unutulmaz bu anınızı keyifle hatırlayacaksınız….” Evlenme teklifi videosu ile teklifinizin geri çevrilmesini imkansızlaştırın. .

SEVGİLİYE VİDEO’nun mucidi tarafından ilk kullanılan ve en iyi modelimiz olarak kabul edilen, “eveeeeeeeeeeeettt!” dedirtmeli, SEVGİLİYE VİDEO® modeli.

Evlenme Teklifi filmimiz ortalama 10-12 dakika sürüyor ve bire-bir gerçek çekimlerden oluşuyor. Ekiplerimiz sizin için çıkıp çekim yapıyorlar. Fiyatımız 1999 TL’dir.

HEDİYE VİDEO proje patent sahibidir. Yani, dünyada bu projeyi uygulayan ilk markadır. Ödüllü bir proje olan HEDİYE VİDEO’nun 1999 TL’lik standart platformuna dahil olan çekimler ve görüntüler aşağıda ki gibidir:

–Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen insanlar,

–Toplumumuzun çeşitli kesimlerinden insanlar,

–Çeşitli meslek gruplarından insanlar,

–Bir metro dolusu yolcu (Metronun içinde yolcularla toplu çekim)

–Bir otobüs dolusu yolcu (Otobüsün içinde yolcularla toplu çekim)

**Çekimlerimiz bire-bir gerçek çekimlerden oluşmakta ve gerçek zamanlı sokaklarda, çekimler yapılmaktadır.

**Filmlerimiz hüngür hüngür ağlatma garantili olup, filmi izleteceğiniz kişi, yüksek dozda göz yaşı dökebilir ve bundan kaynaklanacak sağlık sorunlarından şirketimiz sorumlu değildir.

Sipariş vermek için; öncelikle web sitemizden form doldurmanız gerekmektedir.

Hemen sipariş vermek için TIKLAYINIZ.

Ürün içerikleri ve detaylı bilgiyi 7/24 WhatsApp destek hattımızdan edinebilirsiniz.

7/24 WhatsApp destek numarası: 0538 221 73 75

Ağlatma garantili değil, hüngür hüngür ağlatma garantili bir hediye…Biz gerekeni yaparız, size kalansa mutlu bir hayat sürmek SEVGİLİYE VİDEO®

WhatsApp Destek