Resmi olarak 3,5 yıldır ayrı olan eşleri dahi bir araya getirebildiğimiz videolarımızdan beri çok yol kat ettik. Barıştırma garantili tek hediye. SEVGİLİYE HEDİYE VİDEO® Biliyoruz, başka hiçbir hediye, size bu tarz garantiler veremez ancak biz bugüne dek yaptığımız binlerce videodan biliyoruz ki; bizim videolarımız insanlar da farklı bir etki yaratıyor. İsterseniz siz buna; Gönüllü insanların hatırı için barışıyoruz da diyebilirsiniz. Hediye videomuz ile kırılan kalpleri onarıyor, sizin için gönlünü yeniden kazanıyoruz. Af dileme modelimiz ile barışmamanız, imkansızlaşıyor.

Af modelli filmimiz ortalama 10-12 dakika sürüyor ve bire-bir gerçek çekimlerden oluşuyor. Ekiplerimiz sizin için çıkıp çekim yapıyorlar. Fiyatımız 1999 TL’dir.

HEDİYE VİDEO proje patent sahibidir. Yani, dünyada bu projeyi uygulayan ilk markadır. Ödüllü bir proje olan HEDİYE VİDEO’nun 1999 TL’lik standart platformuna dahil olan çekimler ve görüntüler aşağıda ki gibidir:

–Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen insanlar,

–Toplumumuzun çeşitli kesimlerinden insanlar,

–Çeşitli meslek gruplarından insanlar,

–Bir metro dolusu yolcu (Metronun içinde yolcularla toplu çekim)

–Bir otobüs dolusu yolcu (Otobüsün içinde yolcularla toplu çekim)

**Çekimlerimiz bire-bir gerçek çekimlerden oluşmakta ve gerçek zamanlı sokaklarda, çekimler yapılmaktadır.

**Filmlerimiz hüngür hüngür ağlatma garantili olup, filmi izleteceğiniz kişi, yüksek dozda göz yaşı dökebilir ve bundan kaynaklanacak sağlık sorunlarından şirketimiz sorumlu değildir.

Sipariş vermek için; öncelikle web sitemizden form doldurmanız gerekmektedir.

Hemen sipariş vermek için TIKLAYINIZ.

Ürün içerikleri ve detaylı bilgiyi 7/24 WhatsApp destek hattımızdan edinebilirsiniz.

7/24 WhatsApp destek numarası: 0538 221 73 75

Ağlatma garantili değil, hüngür hüngür ağlatma garantili bir hediye… SEVGİLİYE VİDEO®

WhatsApp Destek